(+371) 29969500 (+371) 26552151 ligaspirts@inbox.lv

Banketzāle

Esam to izveidojuši gaišu, jo priecīgus notikumus jāsvin gaišās telpās. Varam uzņemt līdz par 80-90 un visiem būs ērti.

Jaunlaulāto numuriņš

Hehe…īpaša nakts. Esam to izveidojuši lai tāda Jums arī būtu. Ar atsevišķām labierīcībām un dušu. Un protams, bez zvana pogas, lai jaunlaulātos neviens netraucē no rīta!

Apkārtne

Šūpoles, batuts, bērnu namiņš ir vietas, kur mūsu klientu mazie pavada daudz laika. Dīķī esam ielaiduši arī daudz karpu, un kaislīgākie makšķernieki noteikti var parādīt savu klasi (diemžēl ziemā to pārklāj sniegs:)). Protams, arī peldēties, ja ir luste.  Daudz vietas dažādām aktivitātēm arī būs Jūsu rīcībā. Lielajam tusiņu akmenim mums ir sava aura, sarunas raisās, prieks apkārt.

Naktsmītne

Naktsmājas

Mēs varam izguldīt līdz pat 65 Jūsu viesiem. Ir gan “lielās gultas”, gan arī numuriņi ar atsevišķām gultam. Kā saka, visiem gadījumiem un vēlmēm.

Kamīnzāle

Ja vajag mirkli atelpas, kamīnzāle būs īstā vieta.

Maltīte

Mēs nepretendējam aizvietot Mārtiņu Rītiņu, noteikti nē. Bet mēs mākam pagatavot gardus mielastus. Kā mēs to zinām? Mūsu klienti mums to saka. Viesu nama saimniece ir pavārs ar 20 gadu stāžu, turklāt mēs visus ēdienus taisām uz vietas, nevis uzsildām. Un tieši tāpēc varam būt ļoti elastīgi un sagatavot Jums visu kas uz sirds.

Pirts un baseins

Īsta “krievu” slapjā pirts ar akmeņiem un lāvu dažkārt ir tas kas vajadzīgs.  Ja paliek pa karstu, droši uz dīķi atvēsināties, vai tur pat baseinā. Un atkal karsēties:)

Naktsmītne

Viesu dārza namiņš

Kad ir gana izdejots, šeit būs īstā vieta, lai atvilktu elpu svaigā gaisā, vai karstā laikā iedzert izlejamo alu kopā ar kādu grilētu gardumu.

Projektors

Ja Jums ir vajadzība pēc projektora, vai plānojas seminārs, apmācības, mēs esam parūpējušies lai Jums tas nebūtu jāvada šurpu-turpu. Liekas neērtības-priekš kam? Mums tāds ir, un ar prieku Jums to noorganizēsim. Un, dabiski, tas būs bezmaksas.

Mūzika

Labs pasākums, bez lieliska skaņas aprīkojuma, ir kā auto bez sēdekļa..pabraukt jau var..bet.. . Tas ir svarīgi, tieši tāpēc esam pievērsuši skaņas aprīkojumam īpašu vērību. Bez tam, pie pults Jūs varēsiet ērti pieslēgt savus PC, CD, telefonus un atskaņot savus playlistus. Protams,karaoke. ZInām, ka gaumes atšķiras, tāpēc noteikti savi CD nebūs lieki.

Cenrādis

Te tāda nav, jo nevar standartizēt cenrādi visiem mūsu viesiem. Katram no Jums ir savas vēlmes, viesu skaits, utt. Tieši tāpēc, gaidīsim Jūsu zvanu, e-pastu lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.